Jak založit účet na Instagramu na mobilním telefonu

Založit účet na Instagramu je snadný proces, který vám umožní připojit se k této populární sociální síti a začít sdílet fotografie a videa s přáteli a rodinou. Pokud chcete založit účet na Instagramu, postupujte podle následujících kroků:

  1. Stáhněte si aplikaci Instagram na svůj chytrý telefon nebo tablet. Aplikaci můžete stáhnout z obchodu App Store (pro zařízení s iOS) nebo Google Play (pro zařízení s Androidem).

  1. Po stažení aplikace ji otevřete a klikněte na tlačítko “Registrovat se”. Můžete také využít možnosti přihlásit se přes Facebook nebo Google, pokud chcete vytvořit účet pomocí těchto služeb.

  2. Vyberte, zda chcete použít svůj email nebo telefonní číslo k registraci. Zadejte požadované údaje, včetně uživatelského jména, hesla a potvrzení hesla. Uživatelské jméno bude viditelné veřejně a slouží k identifikaci vašeho účtu. Je důležité si vybrat unikátní a snadno zapamatovatelné jméno.

  3. Poté klikněte na tlačítko “Zaregistrovat se”. Instagram vás pošle potvrzovací email nebo SMS s kódem, který musíte zadat, abyste dokončili registraci.

  4. Po úspěšné registraci se můžete přihlásit do svého účtu pomocí uživatelského jména a hesla. Můžete také povolit možnost automatického přihlášení, abyste se nemuseli přihlašovat při každém spuštění aplikace.

  5. Po přihlášení do svého účtu můžete začít nastavovat svůj profil. Můžete přidat své jméno, fotografii profilu a popis.

 
Zde si můžete od nás koupit opravdu ty nejlevnější sledující na trhu, nabízíme i lajky nebo rovnou velký balíček sledujících :).
 
Hodně štěstí při Založit účet na Instagramu.